Sağlıklı Atıştırmalık Arayanlara

0
863
Fellas NutsBar

Öğün aralarında sağlıklı atıştırmalıklar hayat kurtarıyor. Özellikle de kilo verme gayreti içerisinde olup diyet yapanlar için sağlıklı bir alternatif Fellas NutsBar.

Ürün çeşidi bol ama fiyat konusu biraz sıkıntılı. Piyasada 4,95 TL ile 10 TL arasında satılan bu ürünler, aslında bir öğün yerine geçebilecek değerlerde içeriğe sahip.

Besin Değerleri

Görselde gördüğünüz yeşil paketli olan antep fıstıklı olup, tamamen vegan, ilave rafine şeker ve gluten içermeyen bir ürün.

İçeriği: Hurma, Antep Fıstığı (%20), hindistan cevizi unu, keçiboynuzu unu, kakao kitlesi (kakao yağı, kakao) (%8), yer fıstığı (%5), fındık (%5), kakao tozu (%4), hindiba kökü lifi (inülin), vanilya (%1), deniz tuzu.

Tatlandırmak için hurma ve keçiboynuzu unu kullanıldığı için içerdiği şeker doğal. Yine içerdiği yüksek protein ve lif oranı sayesinde atıştırmalıktan çok öğün yerine geçebilir.

Besin Değerleri

Diyet sırasında açlığınızı kontrol altına almanızda en iyi seçeneklerden biri olabilir. İkinci yani kahverengi paketteki ürün ise yine tamemen vegan, aynı zamanda bu da ilave rafine şeker ve gluten içermiyor. Bu ürünün içeriği ise şöyle; Hurma, hurma özü, fındık (%12), yer fıstığı (%12), keçiboynuzu unu, hindistan cevizi unu, badem (%6), kakao kitlesi (kakao yağı, kakao)(%5), kakao (%5), inülin (hindiba kökü lifi), deniz tuzu.

Burada bir uyarıyı yapmadan geçmeyelim, ürünler süt ürünlerinin üretildiği bantta üretildiği için laktoz kalıntısı olabilir.

Son olarak bir uyarı daha yapıp bitireyim; aşırı tüketimde diyetinize yardımcı olmak yerine zarar verebilir, aman dikkat.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Adınızı lütfen buraya girin